MULTIREAL PROPERTY s.r.o. člen skupiny MULTIREAL group

MULTIREAL PROPERTY s.r.o.

Dceřinná společnost MULTIREAL PROPERTY s.r.o., člen skupiny MULTIREAL group, byla založena v r. 2008 managementem původní společnosti MULTIREAL s.r.o., přičemž její vznik byl iniciován potřebami rozrůstajících aktivit v realitní oblasti, jakožto i v oblastech engineeringu, property managementu a především developmentu.

Společnost se orientuje převážně na český realitní trh s rodinnými domy, byty, případně rekreačními objekty, přičemž působí taktéž v oblasti obchodu s dalšími druhy nemovitostí, ale rovněž i v oblastech pronájmů nemovitostí, pozemků, komerčních prostor a objektů včetně komplexního standardního a nadstandardního realitního servisu, engineeringu, realitního a investičního poradenství a komplexní správy nemovitostí, ale taktéž se zaměřuje na aktivity v segmentu developmentu vč. komplexního servisu pro developerské společnosti.

Všem našim obchodním partnerům a klientům je k dispozici tým profesionálního managementu, který je připraven poskytnout špičkový servis na vysoké odborné úrovni, odpovídající dlouholetým praktickým zkušenostem v oblasti realitní a investiční činnosti, engineeringu, správy nemovitostí a developmentu.

Jsme rádi, že jste navštívili naše webové stránky a těšíme se na případnou spolupráci.

Vedení společnosti MULTIREAL PROPERTY s.r.o.

 


MULTIREAL PROPERTY s.r.o.
nám. 14. října 1307/2, Praha 5 - Smíchov, 15000
Mobil: +420 777 888 875, Telefon: +420 777 888 835, Fax: +420 257 326 716
IČ: 28499026
info@multireal.cz
www.multirealproperty.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek